Trwają zapisy do nowych grup zajęciowych "Od malucha do zucha". Funkcjonują dwie grupy środowe: o 9:30 i 16:30, w każdej są jeszcze wolne miejsca. Zapraszam serdecznie do zapisów.

Teraz także zaproszenia na urodzinki dostępne w Atenie

Twoje dziecko wyrosło już z animowanych urodzin? Ale nadal chce fajnie spędzić czas w dniu swoich urodzin ze swoimi przyjaciółmi?

To oferta właśnie dla Was.

DYSKOTEKOWE URODZINKI- układy tanaczne do hitów muzycznych, światła dyskotekowe, zabawy muzyczne. Opcja dodatkowa, to warsztaty artystyczne - tworzenie mydełek, świec oraz ozdób techniką decoupage.

Twoja siostra, kuzynka, bratowa, przyjaciółka ... spodziewa się dziecka? Zorganizuj dla niej niesamowite Baby Shower - Bociankowe w CKiR Atena. Dwugodzinne przyjęcie dla przyszłej mamy i bliskich jej kobiet. Gry towarzyskie, konkursy, dedykowana dekoracja oraz muzyka, a także niespodzianka dla przyszłej mamy.

Serdecznie zapraszam na drugi w nowej grupie warsztat rozwoju osobistego. Tym razem pomyślimy o marzeniach "Czy warto marzyć? Po co nam marzenia? Alfabet marzeń i mapa marzeń"

termin:
15 maj
godzina:
18:00
miejsce:
CKiR Atena
cena:
10zł za ok. 2 godziny warsztatu
zapisy:
509 530 324 (Agnieszka) lub poprzez e-mail  CKiR Atena

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie z okazji 300 polubień na funpage'u Ateny :)

Więcej informacji na  www.facebook.com/ckir.atena

Zapraszam do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

17 kwietnia (piątek) o godz. 18:00 w CKiR Atena, odbędzie się spotkanie szkoleniowe dla Mam.

Tym razem, tematem spotkania będzie: "Kontrakt wychowawczy i inne sposoby na motywowanie dziecka do współpracy. Wprowadzanie i egzekwowanie zasad." Zapraszam serdecznie.

cena:
10zł

Serdecznie zapraszam na rodzinne warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych. Dziecko + osoba dorosła = pięknie zdobione styropianowe jajo, własnoręcznie robione bazie oraz kartka świąteczna tworzona metodą iris folding.

termin:
21 marca
godzina:
11:00
miejsce:
CKiR Atena
cena:
30zł

Od listopada można zorganizować urodziny w siedzibie Ateny :) Dodatkowo w listopadzie i grudniu - promocja urodzinowa :)

Trwają zapisy na zajęcia "Sowie wtorki z książką i pędzelkiem" - zajęcia plastyczne, artystyczne z elementami biblioterapii. Wtorki godz. 16:00

Ruszają sobotnie zajęcia poranne "Sowie poranki" - zapraszam serdecznie :)

Nowość - warsztatowe urodziny dla nastolatek - zapraszam do zapoznania się z ofertą.